SILVER & METAL / Silver / Box 16894168
nr 1689 4168
BOX
+ cuff links, silver, Knapparna förgyllda. Diameter: 5 cm (dosan). Weight: 9 g,
+ Manschettknappar, silver, Knapparna förgyllda. Diameter: 5 cm (dosan). Vikt: 9 g
300
SEK 300
Monday Mars 24 2025
at 20:46:37
100 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver