KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7953104

nr 795 3104

Träsnitt

Japan, 1700-tal. Lekande barn, 35 x 24

Utrop:

1.500 kr

Såld:

350 kr

måndag 3 december 2012
kl 19:19:08

3/12 18:11:24 1      300 kr
3/12 19:14:08 2      Vinnande bud