KONST / Litografier / Färglitografi 9985768

nr 998 5768

Färglitografi

Rolf Stenberg, Anka, signerad, -92 mm: 37x27

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 november 2015
kl 20:45:56