KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5486793
nr 548 6793
Etsning
Signerad Emil Ã…berg, Gripsholm, 27x40
måndag 27 oktober 2008
kl 16:33:03