KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5486793

nr 548 6793

Etsning

Signerad Emil Ã…berg, Gripsholm, 27x40

måndag 27 oktober 2008
kl 16:33:03