FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Snedklaffsekretär 5213496
nr 521 3496
Snedklaffsekretär
Lenght: ()
England, längd: 74, djup: 44, höjd: 85 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
300
SEK 1200
Monday April 28 2008
at 17:38:13
400 kr
350 kr
450 kr
1.100 kr
1.000 kr