ART / Oil paintings / Oil painting 3945032
nr 394 5032
OIL PAINTING
Lenght: ()
monogramsignerad. 1800-tal, "Vinterlandskap" 63x89
1000
SEK 2300
Monday January 30 2006
at 16:00:00
1.900 kr
850 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.700 kr
2.200 kr