KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046019
nr 1404 6019
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, mansporträtt. Olja på duk, 77x62cm, yttermått inklusive ram: 95x80cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:10:36
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr