FURNITURE / Tables / Pelarbord 5005383

nr 500 5383

Pelarbord

Lenght: ()

mahogny, 1800-tal, höjd: 72, diameter: 105 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

2000

SEK 4400

Monday December 10 2007
at 16:00:00

  • Thema-auction