KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 13603177

nr 1360 3177

Kopparstick

Georg Christoph Kilian, Mytologiskt motiv. Motivet: 46x65 cm

Kondition: slitage, skador, skadat glas

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:21:47

10/11 21:32:02 1      100 kr
11/11 13:32:43 2      Vinnande bud