KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14976374

nr 1497 6374

Olle Kåks

(1941-2003), Sverige

Collage, Signerad, daterad 75 cm, yttermått inklusive ram: 70x55 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 oktober 2022
kl 20:44:33

20/10 21:53:09 1      700 kr
21/10 15:04:47 2      Vinnande bud

Olle Kåks

Läs mer om Olle Kåks