Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Crayon 12599096



*

nr 1259 9096


CRAYON

M G Richardsaon, flowers in a vase, signed, 58x42,


M G Richardsaon, blommor i vas, signerad, 58x42


Estimate:

400

Sold:

SEK 300

Auction date:

Monday June 3 2019
at 20:31:49


  • Bid history
Time Bidder Bid
1/6 15:58:11 1      100 kr
3/6 17:47:55 2      150 kr
3/6 17:49:31 2      250 kr
3/6 19:15:28 1      200 kr
3/6 19:15:28 2      250 kr (Robot)
3/6 19:15:45 1      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blomma blommor blommor i vas blommotiv blomstilleben färgkrita m g richardsaon pastell stilleben vattenfärg
  • 8022 WATERCOLOUR
    Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
    Present: SEK 700

    Auction ends
    tomorrow
    26 jan at 18:38
  • 8213 WATERCOLOUR
    Ã…slund, dated -90, landscape with lake. Watercolou..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    tomorrow
    26 jan at 20:06
  • 8097 WATERCOLOUR
    Birgit Sahlberg. Signed, dated 1927, still life, 6..//
     

    Auction ends
    tomorrow
    26 jan at 19:36




Ladda ner broschyr