FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 13442145
nr 1344 2145
ARMCHAIR
Gripsholmsmodell, wear, damages, stains.
Gripsholmsmodell
Condition: slitage, skador, fläckar
600
SEK 100
Monday August 31 2020
at 18:37:23
29/8 12:15:32