FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Book case 13226198

nr 1322 6198

BOOK CASE

one pair, 1950/60-tal, Svenska Möbelfabrikerna AB, AB Svenska Möbelfabrikerna i Bodafors. A key, stämpelsignerade. Width: 110 cm. Width: 34 cm. Height: 159cm,

ett par, 1950/60-tal, Svenska Möbelfabrikerna AB, AB Svenska Möbelfabrikerna i Bodafors. Nyckel, stämpelsignerade. Bredd: 110 cm. Djup: 34 cm. Höjd: 159cm

SEK 100

Monday April 27 2020
at 18:43:21

21/4 01:50:17 1      Vinnande bud
27/4 18:09:53 1      justering av budtak