KONST / Litografier / Serigrafi 7517498
nr 751 7498
Serigrafi
Signerad, Motiv med ABBA, 20/250, motivets mått: 48x66
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 april 2012
kl 17:18:58
500 kr
400 kr
650 kr