FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 13316339
nr 1331 6339
STOOL
1950s. Height: 59cm. Wear, damages.
1950-tal. Höjd: 59cm.
Condition: slitage, skador
SEK 600
Monday June 1 2020
at 20:19:15
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)
400 kr
500 kr
6
500 kr
500 kr (Robot)
7