KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16847265

nr 1684 7265

Erik Olsson Sanda

(1919-2006), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 1/25, daterad -57. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 53x36 cm

Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 mars 2025
kl 18:38:34

28/2 19:32:45 1      200 kr
3/3 17:24:46 2      Vinnande bud

Erik Olsson Sanda

Läs mer om Erik Olsson Sanda