KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16847265
nr 1684 7265
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 1/25, daterad -57. Bildmått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 53x36 cm
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 mars 2025
kl 18:38:34
28/2 19:32:45
200 kr
3/3 17:24:46
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda