ART / Lithographs / Litograph in colors 15728237
nr 1572 8237
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Lennart Nyström (b. 1944), Sweden. Signed, numbered 86/175. Litograph in colors, Image dimensions: 88x62 cm, outer dimensions including frame: 91x64,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 86/175. Färglitografi, bildmått: 88x62 cm, yttermått inklusive ram: 91x64 cm
600
SEK 150
Monday October 23 2023
at 20:48:46
19/10 23:07:56
100 kr
23/10 19:17:00