ART / Lithographs / Litograph in colors 14632168
nr 1463 2168
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Angelica Wiik (b. 1960), Sweden. EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Litograph in colors. Sheet: 83x60cm, outer dimensions including frame: 97x73,
LITOGRAPH IN COLORS, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 83x60cm, yttermått inklusive ram: 97x73 cm
Angelica Wiik, Swedish painter, born 1960 in Stockholm.
2000
SEK 2000
Monday April 25 2022
at 20:10:50
1.500 kr
1.800 kr
1.900 kr
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik