MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 14088370

nr 1408 8370

Stolar

Ett par, senbarock

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 19 juli 2021
kl 20:04:58

19/7 18:09:22 1      Vinnande bud
19/7 19:01:38 1      justering av budtak