KONST / Litografier / Färglitografi 11096559
nr 1109 6559
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), 15/199, signerad, bladets mått: 63x85
Kondition: vikskada
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 maj 2017
kl 20:29:26
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann