GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 12543394
nr 1254 3394
JARDINIERE
Rörstrand, Sweden, around year 1900. Length: 42, wear, damages.
Rörstrand, omkring 1900. Längd: 42
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday May 13 2019
at 20:06:56
13/5 17:48:26
Rörstrand