GLAS OCH KERAMIK / Glas / Karaff med propp 5623043

nr 562 3043

Karaff med propp

kristall, 30-tal

Kondition: nagg

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 26 januari 2009
kl 17:12:01

Halvkristall