KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15549351

nr 1554 9351

Oidentifierad konstnär. Signerad Fransisco, Torghandel, Italien. Olja på duk, 29x38 cm, yttermått inklusive ram. 33x43 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 19:05:05

3/8 02:44:17 1      Vinnande bud