ART / Watercolor paintings & Drawings / Collage 9349191
*
nr 934 9191
COLLAGE
Magnus Ehnborg, "Lovers", signature a tergo, 136x198,
Magnus Ehnborg, "Lovers", signerad a tergo, 136x198
Droit De Suite
Estimate:
3000
Sold:
SEK 1000
Auction date:
Monday January 12 2015
at 18:13:48
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/1 14:38:09
1
Vinnande bud
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller collage magnus ehnborg vattenfärg
-
7141 MIXED MEDIA
Birgitta Westberg (b. 1941), Sweden. 'På okänt vat..//
Auction ends
in two weeks
17 juni at 20:40
-
3188 COLLAGE
Staffan Hallström (1914-1976), Sweden. Signed, dat..//
Auction ends
today
3 juni at 20:30
*
COLLAGE
Read more about e-auktion
nr 934 9191
COLLAGE
Magnus Ehnborg, "Lovers", signature a tergo, 136x198,
Magnus Ehnborg, "Lovers", signerad a tergo, 136x198
Droit De Suite | |
---|---|
Estimate: | 3000 |
Sold: | SEK 1000 |
Auction date: |
Monday January 12 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
12/1 14:38:09 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller collage magnus ehnborg vattenfärg
-
7141 MIXED MEDIA
Birgitta Westberg (b. 1941), Sweden. 'På okänt vat..//
Auction ends
in two weeks
17 juni at 20:40 -
3188 COLLAGE
Staffan Hallström (1914-1976), Sweden. Signed, dat..//
Auction ends
today
3 juni at 20:30