ART / Oil paintings / Oil painting 11966050
nr 1196 6050
OIL PAINTING
Nils Björkquist, Gräsandshona med ungar, signerad N Björkquist. Daterad a tergo 1963. Oil on canvas, 50x60 cm,
Nils Björkquist, Gräsandshona med ungar, signerad N Björkquist. Daterad a tergo 1963. Olja på duk, 50x60 cm
300
SEK 300
Monday August 13 2018
at 18:03:07
13/8 17:44:01