ART / Oil paintings / Oil painting 4663326
nr 466 3326
OIL PAINTING
Lenght: ()
signerad , 60-tal, titel på franska på baksidan, 54x73
300
SEK 650
Monday May 7 2007
at 16:59:27
300 kr
400 kr
400 kr
450 kr
550 kr
600 kr