MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Kaspetreatrar 14855086

nr 1485 5086

Kaspetreatrar

3 pcs, with accompaniments. Height: 42 cm, wear, damages.

3 st, med tillbehör. Höjd: 42 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 1000

Monday August 29 2022
at 20:20:23