ÖVRIGT / Mattor / Beluch 4402017
nr 440 2017
Beluch
Antik, 109x240, korroderad, lagningar, kortsidor med skador, corroded, repairs, ends with damages
måndag 27 november 2006
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4