MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7819305

nr 781 9305

Byrå

Tidigt 1900-tal, Mahogny, längd: 84, djup: 47, höjd: 80

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

550 kr

måndag 1 oktober 2012
kl 17:38:28