FURNITURE / Chairs and Stools / Skrivbord + stol 7256391

nr 725 6391

Skrivbord + stol

England, length: 122, width: 60, height: 77, wear, damages.

England, längd: 122, djup: 60, höjd: 77

Condition: slitage, skador

1000

SEK 900

Monday November 14 2011
at 19:11:54

11/11 15:01:27 1      Vinnande bud
14/11 15:49:23 2      850 kr