MÖBLER / Bord / Mössbord 17212030

nr 1721 2030

Mössbord

+ karmstol, 1800-tal. Bredd: 9 cm, djup: 53 cm, höjd: 73 cm

Kondition: bruksslitage, torrsprickor

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 september 2025
kl 18:59:50

28/8 11:59:38 1      600 kr
1/9 18:53:47 2      Vinnande bud