MÖBLER / Bord / Mössbord 17212030
nr 1721 2030
Mössbord
+ karmstol, 1800-tal. Bredd: 9 cm, djup: 53 cm, höjd: 73 cm
Kondition: bruksslitage, torrsprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 september 2025
kl 18:59:50
600 kr
Mössbord
nr 1721 2030
Mössbord
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 1 september 2025 |