KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13058182

nr 1305 8182

Margit Birkholm, Blomsterstilleben, signerad. Olja på duk, 54x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:35:42

28/1 22:27:19 1      Vinnande bud