ART / Oil paintings / Oil painting 12354315

nr 1235 4315

OIL PAINTING

signed. Man i Park. Oil on panel, 37x44,

signerad. Man i Park. Olja på pannå, 37x44

600

SEK 400

Monday February 18 2019
at 19:18:51