ART / Sculptures and works of art / Dalecarlian horse 8838596
nr 883 8596
DALECARLIAN HORSE
old, height: 20, length: 19, wear, damages, repaired.
modell äldre, höjd: 20, längd: 19
Condition: slitage, skador, lagad
800
SEK 700
Monday Mars 24 2014
at 19:14:46
400 kr
400 kr
600 kr
600 kr