KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177617
nr 1417 7617
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, "Spanskt landskap". Signerad. Olja på duk, 48x60, yttermått inklusive ram: 63x74 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:59:43
6/9 20:54:20
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg