ART / Oil paintings / Oil painting 3754096
nr 375 4096
OIL PAINTING
Lenght: ()
Rolf Swedberg, Stilleben, 82x91 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1500
SEK 1000
Monday September 12 2005
at 16:00:00
11/9 12:22:58
12/9 14:58:15