BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10025481

nr 1002 5481

Takarmatur

PH-lampa, Poul Henningsen, Louis Poulsen, Danmark, dia 50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 december 2015
kl 18:30:18