Ã–VRIGT / Diverse / Rökelsekar 5164237

nr 516 4237

Rökelsekar

Kina, 1800-tal, höjd: 58 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

850 kr

måndag 31 mars 2008
kl 17:43:46