KONST / Litografier / Färglitografi 9098614
*
nr 909 8614
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi , Bo Erik Lundqvist (f. 1934), HC-upplaga, bil, motivet: 52x39
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 september 2014
kl 18:26:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/8 13:46:10
1
Vinnande bud
1/9 18:21:11
2
150 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Bo Erik Lundqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bil bo erik lundqvist färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31
*
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Bo Erik Lundqvist
nr 909 8614
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi , Bo Erik Lundqvist (f. 1934), HC-upplaga, bil, motivet: 52x39
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 september 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/8 13:46:10 | 1 | Vinnande bud |
| 1/9 18:21:11 | 2 | 150 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Bo Erik Lundqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bil bo erik lundqvist färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:31



