ART / Lithographs / Litograph in colors 7528303
nr 752 8303
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), 255/296, sheet: 76x56 (skadat glas),
LITOGRAPH IN COLORS (F), Peter Dahl (f. 1934), signerad. 255/296, bladets mått: 76x56 (skadat glas)
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1000
SEK 700
Monday April 9 2012
at 19:55:18
9/4 19:27:56
9/4 19:39:58
Peter Dahl (f. 1934)