ART / Lithographs / Graphic art 11482312
nr 1148 2312
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Andreas Lundberg (b. 1973), Sverige. Signerad och daterad 13/75. 50x40 cm, löst blad.
GRAPHIC ART, Signerad och daterad 13/75. 50x40 cm
Condition: löst blad
Andreas Lundberg, Swedish, born 1973.
SEK 100
Monday December 4 2017
at 18:32:58
30/11 12:28:53