ART / Lithographs / Litograph in colors 12544015
nr 1254 4015
Vladimir Beck
(f. 1943)
Vladimir Beck (b. 1943). Flicka vid gatulykta. Signed, numbered 59/173. Subject: 59x45 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Vladimir Beck (f. 1943), Flicka vid gatulykta. Signerad, numrerad 59/173. Motivet: 59x45 cm
800
SEK 450
Monday May 13 2019
at 18:31:15
300 kr
350 kr
400 kr