SILVER & METAL / Silver / Tablespoons 9343003
nr 934 3003
TABLESPOONS
silver, 9 pcs, 19th century,
Silver, 9 st, 1800-tal
1200
SEK 1700
Monday January 12 2015
at 18:02:52
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
6
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver