BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 16327349

nr 1632 7349

Bordslampa

Bestlite, England. Höjd: 45 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 juli 2024
kl 20:53:50

15/7 19:45:14 1      Vinnande bud