ART / Etchings etc / Colour etching 11522617
nr 1152 2617
COLOUR ETCHING
Päivikki Kallio, 1998, son 3/15, motivet: 20x29,
Päivikki Kallio, 1998, signerad och numrerad 3/15, motivet: 20x29
800
SEK 150
Monday December 11 2017
at 20:56:00
11/12 19:52:17
100 kr
11/12 20:51:00