ART / Etchings etc / Colour etching 11522617

nr 1152 2617

COLOUR ETCHING

Päivikki Kallio, 1998, son 3/15, motivet: 20x29,

Päivikki Kallio, 1998, signerad och numrerad 3/15, motivet: 20x29

Yes

800

SEK 150

Monday December 11 2017
at 20:56:00

11/12 19:52:17 1      100 kr
11/12 20:51:00 2      Vinnande bud