Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 12191555



*

nr 1219 1555


MIXED MEDIA

unidentified artist. No signature, Motiv från Bohuslän, 37x54,


Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Motiv från Bohuslän, 37x54


Estimate:

600

Auction date:

Monday November 26 2018
at 20:32:19


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik bohuslän ej signerad vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr