KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419595
*
nr 1241 9595
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad Edith, marin. Olja på pannå, 13x17
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 mars 2019
kl 18:29:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/3 10:30:39
1
100 kr
15/3 14:33:15
2
200 kr
18/3 17:58:19
3
300 kr
18/3 18:01:07
2
300 kr
18/3 18:01:07
3
300 kr (Budbetjänt)
18/3 18:01:42
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06
-
7144 Oljemålning
Hennig Poulsson, Signerad, fåglar. Olja på duk, 32..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06
-
7190 Oljemålning
MajBritt Östergren, "Kvällspromenad i norrsken i J..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
6383 Oljemålning
Marcel Cramoysan (1915-2007), Ebb. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:29
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1241 9595
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Signerad Edith, marin. Olja på pannå, 13x17
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 mars 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 13/3 10:30:39 | 1 | 100 kr |
| 15/3 14:33:15 | 2 | 200 kr |
| 18/3 17:58:19 | 3 | 300 kr |
| 18/3 18:01:07 | 2 | 300 kr |
| 18/3 18:01:07 | 3 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 18/3 18:01:42 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsporträtt marin marinmotiv marinmålning olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:37 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06
-
7144 Oljemålning
Hennig Poulsson, Signerad, fåglar. Olja på duk, 32..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:06 -
7190 Oljemålning
MajBritt Östergren, "Kvällspromenad i norrsken i J..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20 -
6383 Oljemålning
Marcel Cramoysan (1915-2007), Ebb. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:29



