KONST / Litografier / Färglitografi 17548182

nr 1754 8182

Marion Belin

(f. 1933), Sverige

Signerad, numrerad 160/385. Färglitografi, bildmått: 35x50 cm, yttermått inklusive ram: 53x66 cm

Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 00:22:02)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 19:21:52

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Marion Belin

Läs mer om Marion Belin