KONST / Litografier / Färglitografi 11687120

nr 1168 7120

Max Book

(f. 1953)

Färglitografi, bemålad, Max Book (f. 1953), "Förseglad", signerad och numrerad 3/6, bladets mått: 48x60

Max Book, svensk bildkonstnär född 1953.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 12 mars 2018
kl 19:53:10

Max Book

Läs mer om Max Book