ART / Lithographs / Litograph 8869107
nr 886 9107
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Ur fredmans epistlar, löst blad, Pt, sheet: 31 x 44,
LITOGRAPH (F), Peter Dahl (f. 1934), Ur fredmans epistlar, löst blad, Pt, bladets mått: 31 x 44
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1000
SEK 450
Monday April 7 2014
at 20:34:59
300 kr
400 kr
Peter Dahl (f. 1934)